Тема: Подорож у казку.
День народження Смайлика
Мета:
закріпити раніше вивчені мовні конструкції та лексичні
одиниці, тренувати вживання їх
у мовленні на рівні речень;
- розвивати довготривалу пам’ять, кмітливість, фонематичний слух;
- формувати вміння працювати у
парах;
- виховувати в учнів культуру спілкування, наполегливість
у подоланні труднощів,пробуджувати інтерес до уроків англійської мови,
активність та увагу.
Обладнання: Мапа подорожі, картки із завданням для гри, малюнки
казкових героїв, таблиця із завданням для усної лічби , малюнкові завдання уроку, магнітофон, комп’ютер; квіткова
гірлянда.
Тип уроку. Урок – подорож. Закріплення знань.
Хід уроку
І.Організація
класу
Пролунав
шкільний дзвінок,
Розпочався наш урок.
Сьогодні
гості завітали до нас .
Вас, шановні,
вітає наш дружній клас.
Діти,
встаньте всі рівненько й привітайтеся гарненько.
Пісня «Hello Song»
II.
Мовна розминка.
T.: How are you today?
P.: I am OK.
P.: I am bad.
ІІI. Оголошення теми і мети уроку.
Діти, сьогодні у нас незвичайний
урок.
Сьогодні ми з вами здійснимо подорож у цікаве місце.
А дізнаємось куди у подорож будемо йти,
Погляньте, будь ласка, уважно сюди.
1) Розповідь вчителя
- Ми з вами потрапимо у казку, де нас чекає багато випробувань. Ну що
готові?...Тоді казка починається….
«. Одного
весняного ранку Шрек налетів
на казкове королівство Британії і викрав
з палацу найкращого друга королеви -
Смайлика, у день його народження.
Засумувала
королева Єлизавета II , затужила.
А червона троянда над нею схилилась та й каже: «Не плачте, ваша
величносте, знайдете ви свого Смайлика у Шрека в невідомій державі. Все там
підкорено дитячим знанням англійської мови.» Всі завдання потрібно розв’язати і
тоді Смайликові зможем життя врятувати. Королева оголосила винагороду тому, хто
поверне Смайлика додому. Бажаючих було багато, але найсміливішою виявилась
Червона Шапочка. І вирушили Шапочка в
далеку дорогу.
На її шляху зустрінеться багато перешкод. А ми допоможемо завдання розв’язати
і подарунок для Смайлика придбати.
2. Тренувальні вправи на закріплення раніше вивчених
мовних конструкцій
та лексичних одиниць.
Тепер перед нами ліс густий.
Шлях через нього ох непростий.
На стежині знак трьох
напрямків стоїть.
Закликає - трьома дорогами ліс перейдіть.
Ліворуч підеш – у весняну казку попадеш !
По прямій дорозі помандруєш – на морі побуваєш!
Праворуч підеш – на галявину квітів попадеш!
Напрям дороги, Червона Шапочко, обери,
І завдання на шляху розв’яжи.
1.
Завдання. Троянда жовтого
кольору.
Гра «Допоможіть весні»
Допоможіть, щоб весна вже настала.
І для діток і тваринок
Тепло дарувала.
«Look
and say» (What is this? It is a ….)
2. Завдання. Троянда синього кольору.
Гра «Повернення красунь»
Три
красуні на морі відпочивали.
Повз них три
кораблі пропливали.
Спробуйте й ви завдання розв’язати
І дізнаємось яким
кораблем буде кожна із них повертатись.
«Look and copy»
(написати імена дівчат і хлопчиків)
3.
Завдання. Троянда червоного
кольору.
Гра «Мандрівка метелика » .
А ось на галяві запашній
мандрував метелик чарівний.
Зможете й ви дізнатись
На яких квітках довелось
йому зупинятись.
Потрібно
літери малі із великими з’єднати,
Червоній
Шапочці допомогу надати.
«Look and match »
T.: name the animal which starts with the letter….
4.Фізкультхвилинка.
А зараз відпочиньмо, зробимо зупинку
І проведемо фізхвилинку.
5. «Say the rhyme»
(кольори) .
Чия це хатинка має
курячу ніжку?
В її господині нога
кістяна.
Здогадатися дітям
не важко –
Проживає в хатині –
….(Баба Яга)
Ягу Шрек послав на
допомогу
Вона тут так танцювала,
Що багато каміння
порозкидала.
Наше завдання –
каміння зібрати,
Віршик про кольори розказати.
6. Play «Draw and colour» game.
Ось на шляху і
місток чарівний.
Зустрівся Шапочці тут
гість лісовий.
Лісовичок попередив, що
Шрек чаклував
І місточок небезпечним
став.
Зможеш по ньому тоді ти пройти,
Якщо розмалюєш картинки
ось ці.
The car is red.
The ball is blue. The pig is pink.
The train is white.
The plane is yellow. The lion is brown.
7. Чарівний магазин
Щоб піднятися в гори й підкорити
вершини,
Потрібно всі сили зібрати людині.
Спробуєм й ми цей шлях
подолати,
І у казковому магазині
подарунок для Смайлика придбати.
8.Рахунок до 10.
Подорож ми завершили
І вікно у невідому державу відкрили.
Усі завдання розв’язали.
Залишилось тільки порахувати до десяти,
Щоб через річку перейти.
9. Повернення Смайлика.
І так ми Червоній Шапочці
допомагали,
Смайлика порятували.
(заходить Смайлик) Hello, friends. I am very glad to see you.
Дякую, друзі, за допомогу.
Завдяки вам відпустив мене Шрек додому.
It is my birthday today. I am
very happy. You are my friends, but I don’t know who are you. Can you tell me
about yourself?
(діти розповідають про себе і дають подарунок Смайликові)
10.Віршик «How old are you?»
11.Пісенька
«Happy Birthday»
12. Пісенька «Goodbye»
Немає коментарів:
Дописати коментар